ביטוח רכב – איך משווים מחירים בצורה חכמה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בטרם אנחנו ניגשים לרכוש מוצר מסוים, בוודאי כזה שעלותו מגיעה לאלפי שקלים, אנו נוטים לבדוק מחירים ולהשוות ביניהם, בשביל לבחור את המוצר הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. המטרה שלנו ברורה, לקבל כמה שיותר ולשלם כמה שפחות. לדעת שרכשנו מוצר איכותי אף על פי שלא היינו צריכים לשלם עליו סכום גבוה, בוודאי ממחירו בשוק.

כך נעשה גם כשתסתיים שנת ביטוח ונצטרך לחדש פוליסת ביטוח רכב. אומנם מדובר על שירות ולא על מוצר רגיל, והרבה פעמים אנחנו מעדיפים להמשיך עם החברה בה אנחנו מבוטחים, מתוך מחשבה שהשירות אותו אנחנו מקבלים ממנה והמוצר עצמו, מספקים ואין צורך לחפש מוצרים שונים במקומות אחרים. אך אם נבחן את הנושא, נשווה מחירים בצורה חכמה, ייתכן ונוכל לקבל את אותו מוצר או אפילו טוב יותר, במחיר הרבה יותר משתלם ונוכל לחסוך לא מעט כסף.

השוואות מחירים של פוליסות ביטוח רכב הוא דבר שקל היום לבצע. אם בעבר היינו צריכים להתקשר בעצמנו לכל חברות הביטוח ולבזבז חצי היום, הרי בעזרת האינטרנט נוכל לקבל את המידע יחסית בקלות ובמהירות, להשוות ולראות מה נכון עבורנו. הכל נעשה באופן אובייקטיבי, על ידנו, ובהתאם למאפייני הרכב והנהגים שצפויים לנהוג ברכב.

איך מבצעים השוואת מחירים בצורה נכונה?

ישנם מספר חלקים לנושא של השוואת מחירים עבור פוליסות ביטוח רכב:

החלק הראשון מתייחס לשאלה, מה אנחנו מחפשים ובהתאם מה עלינו לבדוק. זה מתחיל מהבסיס. האם אנחנו מחפשים ביטוח חובה בלבד או בנוסף ביטוח המכסה נזק לצד ג' בלבד או ביטוח שמכסה נזק לרכוש שלנו קרי, מקיף, חובה וצד ג'. אנחנו צריכים לאפיין את הצרכים שלנו ולבחון היטב מה יכול לשרת אותנו.

החלק השני מתייחס לכל הנושא של איסוף מידע. ישנן לא מעט חברות ביטוח בישראל שפועלות בתחום של ביטוח הרכב. רצוי לאסוף הצעות מחיר ממספר חברות ולא להסתפק ב-2-3 בלבד. כך נוכל לקבל תמונת המצב המקיפה ביותר.

החלק השלישי צריך לעסוק בשאלה מה המחירים בשוק, כמה אנחנו מוכנים לשלם, מה נראה לנו כמחיר סביר וכמובן לבחון אותו מול התמורה שאנחנו מקבלים. יכול להיות שנקבל הצעות מאוד נמוכות, אך לא משתלמות מבחינת התנאים שהחברה מספקת לנו.

החלק הרביעי יתעסק בנקודה, איזו חברה מספקת לנו לא רק כיסויים, תנאים ועלויות משתלמות אלא גם שירות, אמינות, ורבדים אחרים הקשורים לקשר מול החברה וליכולת שלנו לסמוך עליה שתבצע את העבודה כפי שאנו מצפים ממנה.

Wobi המקום שיעזור לכם לעשות השוואת מחירים

בשביל לבצע השוואות מחירים ולרכוש פוליסות ביטוח רכב בצורה משתלמת, כל מה שעליכם לעשות זה לפנות לאתר Wobi, לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות ולהחליט איזו הצעה משתלמת לכם. זו הדרך הטובה והפשוטה ביותר לחסוך בזמן ובכסף.

ביטוח רכב

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
ביטוח רכב
בדיקת רכבים

בדיקת רכבים:

בכל הנוגע לבדיקות רכב, אין מקום לטעויות. בין אם אתם קונים רכב חדש או מתחזק את המכונית הנוכחית שלכם, ביצוע בדיקה יסודית חיונית לבטיחותכם ולאורך חיי הרכב שלכם. כדי לעזור לך לנווט בתהליך זה, יצרנו רשימת בדיקה סופית המכסה את כל ההיבטים החיוניים של בדיקת רכבים יסודית.

לקריאת המאמר »
בדיקת רכבים

בדיקת רכבים לפי מספר: בדיקת כלי רכב לפי מספרי רישום

לבדיקת רכב תפקיד מכריע בהבטחת הבטיחות בדרכים ובמניעת פעילויות בלתי חוקיות הקשורות לרכב. על ידי בדיקת רכבים לפי מספר , הרשויות יכולות לזהות רכבים גנובים, לאמת בעלות, לבדוק קנסות שטרם עומדים, ולוודא שכלי רכב עומדים בתקנות הבטיחות והסביבה.

לקריאת המאמר »
בדיקת רכב לפני קניה

בדיקת רכבים לפני קניה : דברים שצריך לדעת לפני הקנייה

רכישת רכב היא השקעה משמעותית, וחשוב לוודא שהרכב שאתה שוקל במצב תקין. עריכת בדיקה יסודית לפני ביצוע רכישה יכולה לחסוך מכם כאבי ראש עתידיים והוצאות בלתי צפויות. במאמר זה, אנו נספק רשימה מקיפה של הדברים החיוניים שיש לבדוק בעת בדיקת רכבים לפני קנייה.

לקריאת המאמר »
בדיקת רכב במוסך

בדיקת רכב לפני קניה: המדריך לבדיקת רכב לפני הקנייה

כשמדובר בקניית רכב, בדיקה יסודית היא חיונית כדי לוודא שאתה משקיע השקעה נבונה. בין אם אתם רוכשים רכב חדש או משומש, הקדשת זמן להערכת מצבו יכולה לחסוך מכם כאבי ראש אפשריים בהמשך הדרך. במדריך המקיף הזה, נדריך אותך בשלבים של בדיקת רכב לפני קניה, ונספק לך את הידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת.

לקריאת המאמר »